11873.
439. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
32 000 Ft
86,49 EUR, 94,12 USD
Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpon. Jelzett, m: 11 cm