11872.
439. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Kőműves László: Art Deco korongozó. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 27 cm