Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~1000011/Kays-Empress-Swiss-made-jelzett-ezust-Ag-tokos-kulcsos-zsebora-XIX-sz-masodik-fele-Szep-a~II2791201
2791201
11991
439
30000
Watches
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX. sz. második fele Szép állapotban, jelzett, működik, kulccsal d: 40 mm
: nagy_andras