https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Németország 1995. "Gorch Fock 1958" jelzetlen Ag emlékérem (9,93g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1995. "Gorch Fock 1958" unmarked Ag commemorative medallion (9,93g/0.585/30mm) C:PP fingerprints
1
32826.

Németország 1995. "Gorch Fock 1958" jelzetlen Ag emlékérem (9,93g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Germany 1995. "Gorch Fock 1958" unmarked Ag commemorative medallion (9,93g/0.585/30mm) C:PP fingerprints

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Németország 1999. "Berlin / Reichstag" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. "Berlin / Reichstag" silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina
1
32827.

Németország 1999. "Berlin / Reichstag" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. "Berlin / Reichstag" silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)
1
32828.

Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Állami Színház - Dessau" kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND "Landestheater - Dessau" two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error
1
32829.

Németország DN "Állami Színház - Dessau" kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND "Landestheater - Dessau" two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Cecilienhof Palota" Meissen kétoldalas biszkvit porcelán emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Cecilienhof" Meissen two-sided biskvit porcelain commemorative medallion in case (65mm) C:AU
1
32830.

Németország DN "Cecilienhof Palota" Meissen kétoldalas biszkvit porcelán emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Cecilienhof" Meissen two-sided biskvit porcelain commemorative medallion in case (65mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Cecilienhof Palota" Meissen kétoldalas kerámia emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Cecilienhof" Meissen two-sided kerámia commemorative medallion in case (65mm) C:AU
1
32831.

Németország DN "Cecilienhof Palota" Meissen kétoldalas kerámia emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Cecilienhof" Meissen two-sided kerámia commemorative medallion in case (65mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:XF (PP) Germany ND "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF (PP)
1
32832.

Németország DN "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:XF (PP) Germany ND "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Leipzig" Meissen kétoldalas porcelán emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Leipzig" Meissen two-sided porcelain commemorative medallion in case (65mm) C:AU
1
32833.

Németország DN "Leipzig" Meissen kétoldalas porcelán emlékérem tokjában (65mm) T:1- Germany ND "Leipzig" Meissen two-sided porcelain commemorative medallion in case (65mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
1
32834.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Johann Sebastian Bach" jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN "J.W. Goethe" jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "Johann Sebastian Bach" hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND "J.W. Goethe" hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság DN "Köningstein-erőd" fém emlékérem (35mm) T:2 German Federal Republic ND "Königstein Fortress" metal commemorative medallion (35mm) C:XF Krause N# 162812
1
32835.

Német Szövetségi Köztársaság DN "Köningstein-erőd" fém emlékérem (35mm) T:2 German Federal Republic ND "Königstein Fortress" metal commemorative medallion (35mm) C:XF Krause N# 162812

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Hermann Kunst, az első evangélikus tábori püspök 1956-1972" jelzett Ag emlékérem tokban (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, ujjlenyomat GErmany ND "Hermann Kunst, the First Evangelical Camp Bishop 1956-1972" hallmarked Ag commemorative medallion in case (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, fingerprint
1
32836.

Németország DN "Hermann Kunst, az első evangélikus tábori püspök 1956-1972" jelzett Ag emlékérem tokban (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, ujjlenyomat GErmany ND "Hermann Kunst, the First Evangelical Camp Bishop 1956-1972" hallmarked Ag commemorative medallion in case (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, fingerprint

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
1
32837.

NDK DN "Schwerini múzeuzm 100 éves" kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. "Schwerin Museum" two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz