18284.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, karcos, kopott papír védőborítóban, de belül jó állapotban.