Köpeczky Róna, Kürti Emese, Makláry Kálmán (szerk.): Reigl Judit. Űr és extázis. Emptiness and Ecstasy. Bp., 2014, Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum, 204 p. Reigl Judit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 db német nyelvű könyv (ezüst- és aranyjelzések): Jan Divis: Goldstempel. + Markenzeichen auf Silber. Prága, 1984, Artia. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Analóg / Analogue. 21 magyar fotográfus a 20. századból. 21 Hungarian Photographers from the 20th century. Körmendi-Csák Fotográfiai Gyűjtemény. Körmendi-Csák Photography Collection. Szerk.: Csák Ferenc. Colin Ford, Kincses Károly, Kiscsatári Marianna. [Bp.], 2009, Liberty Art Center-Körmendi Galéria. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Benne Balla Demeter, Bánkuti András, Benkő Imre, Féner Tamás, Friedmann Endre, Gulyás Miklós, Hajdú József, Haris László, Hemző Károly, Horváth M. Judit, Horváth Péter, Jokesz Antal, Kerekes Gábor, Korniss Péter, Stalter György, Szebeni András, Szilágyi Lenke, Tímár Péter, Török László, Urbán Tamás, Vékás Magdolna. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
L. Simon László: Secretum Sigillum. Pixel-Könyvek No. 1. Bp.,2003,Magyar Műhely. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Számozott (73./300) és a szerző által ALÁÍRT példány.
A szerkesztő, L. Simon László (1972-) József Attila-díjas író, költő, szerkesztő, politikus, a Magyar Nemzeti Múzeum későbbi igazgatója által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Kolozsváry Marianna: Deim Pál. A művész, Deim Pál (1932-2016) Kossuth-díjas magyar festőművész által ALÁÍRT példány. Bp., 1992., A&A. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés