3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Balogh Alajos: Zalai ibolyák dalkönyv. Pest, 1839., Gyurian József, 4+159 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylapokkal, a táblák belsején a papír hiányzik vagy sérült.