10394.
439. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Nótiné Kálnay B jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív, régi, 1930 körüli, sarkában kissé sérült art deco fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező korabeli címkéjével.