https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~1000003/1959-1960-Kaveczky-Zoltan-1897-1965-Boldog-karacsonyt-es-uj-evet-kivan-Kaveczky-Zoltan-~II2886317
2886317
10476
439
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
1959-1960 Kaveczky Zoltán (1897-1965): "Boldog karácsonyt és uj évet kÃván Kaveczky Zoltán". Rézkarc, papÃr, jelzett, 11,5x8 cm, borÃtékkal: Sárdy Brutus (1892-1970) festÅ‘művész, restaurátor részére.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz