Volkstedter német porcelán figura, kéregető zenész, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Volkstedter-nemet-porcelan-figura-keregeto-zenesz-jelzett-apro-kopasokkal-m-14-cm~II2858647
2858647
11657
438
Leírás: Volkstedter német porcelán figura, kéregető zenész, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm
: nagy_andras