Német porcelán figura, kalapját emelő férfi, jelzett, apró kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Nemet-porcelan-figura-kalapjat-emelo-ferfi-jelzett-apro-kopasokkal-m-13-cm~II2858653
2858653
11660
438
Leírás: Német porcelán figura, kalapját emelő férfi, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: