Ludwigsburg porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Ludwigsburg-porcelan-szerelmes-par-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-restauralt-~II2861456
2861456
11649
438
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Ludwigsburg porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 14 cm, h: 13 cm
: karap_norbert