Kämmer német porcelán figura, szőlőkosarat vállon vivő férfi, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kammer-nemet-porcelan-figura-szolokosarat-vallon-vivo-ferfi-jelzett-apro-kopasokkal-m~II2858661
2858661
11659
438
Leírás: Kämmer német porcelán figura, szőlőkosarat vállon vivő férfi, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
: nagy_andras