Hollóházi porcelán korsó, H(ajdú)-B(ihar) m(egyei) Tanácsi Építőipari... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-korso-Hajdu-Bihar-megyei-Tanacsi-Epitoipari-Vallalat-mintaval-~II2847598
2847598
11552
438
Leírás: Hollóházi porcelán korsó, H(ajdú)-B(ihar) m(egyei) Tanácsi Építőipari Vállalat mintával. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
: karap_norbert