Herendi virágmintás porcelán tojás, 1948. Kézzel festett, jelzett, min... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-viragmintas-porcelan-tojas-1948-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-7x5-5x~II2862970
2862970
11488
438
Leírás: Herendi virágmintás porcelán tojás, 1948. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 7x5,5x4,5 cm
: karap_norbert