Famille Rose porcelán váza, jelzett, Kína, Hong Kong, Qianlong Nian Zh... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Famille-Rose-porcelan-vaza-jelzett-Kina-Hong-Kong-Qianlong-Nian-Zhi-1960-70-korul-gyari-~II2858632
2858632
11587
438
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Famille Rose porcelán váza, jelzett, Kína, Hong Kong, Qianlong Nian Zhi, 1960-70 körül, gyári mázhibákkal. Kopásokkal. m: 38 cm
: nagy_andras