Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincumi-porcelan-terdelo-akt-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-m-22-5-cm~II2862463
2862463
11578
438
Leírás: Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
: karap_norbert