Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2742232
34533
438
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1960-1970. "Eötvös József Általános Gimnázium" festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés 2828300
34534
438
Numizmatika
~1960-1970. "Bánki Donát Ip. Tan. Intézet" zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1- 2632830
34535
438
Numizmatika
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1- 2828084
34536
438
Numizmatika
~1960-1970. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett 2867242
34537
438
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina 2833183
34538
438
Numizmatika
1961. "BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. "BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. "Tavaszi BNV V.21-29" zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. "Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo" zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1- 2804579
34539
438
Numizmatika
1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus" aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. "SZÖVOSZ VI. Kongresszus" festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék" kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina 2847491
34540
438
2200
Numizmatika
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. "Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda" Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU 2814746
34541
438
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1-
NMK 600. 2870564
34542
438
Numizmatika
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba 2833799
34543
438
Numizmatika
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1- 2828616
34544
438
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft