Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 226

~1960-1970. Eötvös József Általános Gimnázium festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
34533.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1960-1970. Bánki Donát Ip. Tan. Intézet zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-
34534.

~1960-1970. "Bánki Donát Ip. Tan. Intézet" zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
34535.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960-1970. Nehézipar Kiváló Dolgozója műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + Gépipar Kiváló Dolgozója műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett
34536.

~1960-1970. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1960-1970. Kiváló Újító ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina
34537.

~1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1961. BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. Tavaszi BNV V.21-29 zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1-
34538.

1961. "BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. "BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. "Tavaszi BNV V.21-29" zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. "Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo" zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1962. SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. SZÖVOSZ VI. Kongresszus festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina
34539.

1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus" aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. "SZÖVOSZ VI. Kongresszus" festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék" kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1963. Budapest - Winkler Centenárium bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU
34540.

1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. "Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda" Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1964. A Munka Érdemrend ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1-  NMK 600.
34541.

1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK 600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1964. Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba
34542.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1964. Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény tokban T:1-
34543.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1964. A Munka Érdemrend ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600.
34544.

1964. "A Munka Érdemrend" ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft