Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, br... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000028/EzustAg-gyongyos-gyuru-jelzett-gyongyon-kopasnyomok-meret-58-brutto-1-7-g~II2860647
2860647
20068
438
Jewellery and precious metal items
Leírás: Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g
: karap_norbert