20255.
438. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Ezüst(Ag) cigarettatárca, zománcozott díszítéssel, jelzett, kopásokkal, horpadással, 9×8,5 cm