13919.
438. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
1932-1954 Emlékkönyv, benne bejegyzések, rajzok, akvarellkép (Gáspár Lajos jelzéssel). Egészvászon-kötésben, kartontokban.