cca 1938-1939 Der Balkan, a Balkán térképe, rajta a visszatér területekkel, Felvidékkel, Kárpátaljával, 1:200.000, Bielefeld-Leipzig, Velhagen&Klasing, javított, 109x92 cm
1941 Európa térképe, rajta a visszatért területekkel, és a német Harmadik Birodalom területeivel, terv. és kész. a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 1:8,000.000, hajtva, foltos, a sarkain és a szélein kis lyukakkal és kis szakadásokkal, bejelölésekkel, 76x64 cm
cca 1914-1918 Közép Európa háború térképe, 1:1630.000, Olasz francia - , 1:1630.000, svéd norvég orosz határvidék, 1:1680,000, A keleti tengerpart vidéke, 1:2,460.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, foltos, szakadt, 95x120 cm
cca 1811 Görög Demeter - Márton József: Mutató tábla vagyis Repertórium, melly a Magyar Átlásnak LIX Mappáiban található minden Magyarországi, Horvátországi és Slavóniai Városok, Mezővárosok, Helységek,nevezetesebb Puszták, Folyóvizek és Hegyek neveit Abécze rendben,Magyar, Deák, Német, Tót Horvát és Oláh nyelveken, a fekvéseket jelentő Vármegye nevével és a Járás számával együtt előadja. / Index seu Repetrorium omnium Hungariae, Croatiae et Slavoniae Civitatum Oppidorum, Pagorum, praecipuorum Praediorum, Fluviorum, Montiumque, in Mappis Atlantis Hungarici Geographicis LIX occurentium, unacum denominationum usitatis in lingva Hungarica, Latina Germanica, Slavica, Croatica et Valachica, addito ubique Nomine Comitatus et numere Processus, in quo locus indicatus situs est. Viennae, 1802-1811. Görög Demeter, 1+2 (díszícmlap,magyarázat) +17 sztl. Csak mutató táblák, valamint a díszcímlap és a magyarázat. TÉRKÉPET NEM TARTALMAZ. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Esztergom megye közigazgatási térképe, rajta: Esztergom, Párkány, Nyergesújfalu és más települések, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), bejelölésekkel, 30x22 cm, 37x26 cm
1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Kolozs megye közigazgatási térképe, rajta: Kolozsvár, Bánffyhunyad, és más települések, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), a felületén radírozásnyommal, 47x31 cm, 37x53 cm
1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Gömör és Kis-Hont megye közigazgatási térképe, rajta: Rozsnyó, Rimaszombat, Nagyrőce, Jolsva, Dobsina és más települések, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), bejelölésekkel, 30x21 cm, 37x26 cm