Órák

Tételek száma: 154

Roskopf katonai stopperes zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm
12584.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Art Deco Angelus Midget utazóóra, ébresztős, mechanikus, működik, 5x8 cm
12585.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Retró Swatch karóra, 1994, quartz, működik, szép állapotban, d: 35 mm
12586.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Auper mechanikus karóra, sok funkciós, pillangózáras bőrszíjjal, működik, kis kopásokkal, plexin minimális hiba, d: 40 cm
12587.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Longines automata, férfi karóra, kék bőr szíjjal, hozzávaló, aranyozott fémszíj is, működik, szép állapot, d: 32 mm
12588.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Zenith zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapotban, d: 50 mm
12589.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
12590.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Ezüst (Ag) tokos Brookhouse zsebóra, 1850 körül, láncos szerkezettel, kulccsal, működik, jelzett. d: 50 mm
12591.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Norexa, kézi felhúzós karóra, fém tokkal, kissé foltos számlappal, törött üveggel. d: 34 mm
12592.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Certina Blue Ribbon automata férfi karóra, fém tokkal,, működő, jó állapotban, karcos üveggel 40x34 mm
12593.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
12594.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, aranyozott részekkel, mechanikus szerkezettel, kissé repedezett számlap, működik, jelzett, d: 43 mm
12595.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft