11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
1949. Egyedi emlékkönyv. "Nagyrabecsülésünk jeléül a Déldunántúliak" "A sikondai gárda" Sok karikatúra, köztük nyomat, de sok egyedileg rajzolt jelzett is. A sikondai "gárda" tagjai: Kocsis Nándor, Farkas Pál, Polgár László, Bonta József, Bőviz László, Petrovics Gábor stb. Szép megkímélt kartonált bőr kötésben, sarkán Ezüst (Ag) monogramos dísz, fémjel nem található. 31x42 cm