Johann Arnd's Sechs Bucher vom wahren Christenthum nebst dessen Paradiesgartlein und dem Bericht von dem Leben und Absterben des Verfassers. Neu hrsg. von Dr. Johann Friedrich von Meyer. Frankfurt am Main, Hozzákötve: Johann Arnd's Paradiesgärtlein. 1857., H. L. Brönner, VI+2+588; IV+167+1 p. Vierte Auflage. Korabeli aranyozott gerincű vakonyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
Gömbös Tamás: A szerzetes és lovagrendek címerei és viseletei. A protestáns egyházak jelképei, a szentek jelképes ábrázolása címerekben. H.n., 1993. k.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Methodus infirmos providendi ad rubricas ritualium exacta, pro commoditate curatorum, et utilitate aegrotantium edita. Strigonii, 1825, Josephum Beimel, 142 p. Német és latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az utolsó lap hiányzik, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, possessori névbejegyzésekkel.
Die Goldene Legende der Heiligen. Nach schriftlichen Zeugnissen und mündlicher Überlieferung erzählt von Jacobus de Voragine. Ausgewählt und ins Deutsche übertragen von Ernst Jaffé. Berlin,(1912.),Julius Bard. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott bársony-kötéssel, aranyozott felső lapélekkel, foltos, kopott gerinccel.
A' keresztyén Anyaszentegyház Történetei a' Protestáns Oskolák' és Családok' számára. Német nyelvből. Képekkel.
Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben
[Albach József Szaniszló (1795-1853)] J. S. Albach: Heilige Anklänge. Gebete für katolische Christen. Pest, 1853, Julius Müller. Egészoldalas acélmetszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli bársonyborítású, fémveretes, kapcsos kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító sérült, belül a lapok épek.