Könyvek: Történelem

Tételek száma: 129

Geiger Péter N. János: Magyar és Erdélyország története. Rajzolatokban - - akadémiai képírótól. Reprint kiadás. Bp., 2010., Anno. Kiadói kartonált papírkötés.
18280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Báró Doblhoff Lily: Horthy Miklós. Bp., é.n., Athenaeum. II. kiadás. A címlap előtt Horthy Miklós fekete-fehér arcképével, néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, foltos, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
18281.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18282.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gondolják, látják az várnak nagy voltát... Tanulmányok a 80 éves Novák Gyula tiszteletére. Szerk.: Kovács Gyöngyi és Miklós Zsuzsa. Bp., 2006., Castrum Bene Egyesület - Históriaantik Könyvesház. Kiadói kartonált papírkötés. Kiadói kartonált papírkötés.
18283.

"Gondolják, látják az várnak nagy voltát..." Tanulmányok a 80 éves Novák Gyula tiszteletére. Szerk.: Kovács Gyöngyi és Miklós Zsuzsa. Bp., 2006., Castrum Bene Egyesület - Históriaantik Könyvesház. Kiadói kartonált papírkötés. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dolinay Gyula: Magyar királyok és hősök arcképcsarnoka I-II. köt. Bp., 1991., Kassák Kiadó. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18284.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
18285.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1947 Újjáépítési lexikon melléklet a Demokratikus Magyarország újjáépítése c. műhöz. 359-344 p + 6 t Sérült papírborítóval
18286.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Stegena Lajos: Magyarország térképei a mohácsi vész előtt. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Rónai András: Térképezett történelem. Bp., 1993, Püski. Kiadói papírkötés.
18287.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes vallási kiadvány, 3 db: A magyarországi ág. hitv. evang. keresztyén egyház alkotmánya, magyar és német nyelven (Bp., 1893, Hornyánszky); Dr. Luther Márton önmagáról. Ford. és összeáll.: Virág Jenő (Bp., 1937, Országos Luther Szövetség), A heidelbergi káté. (Debrecen, Méliusz, 4. kiadás.) Papírkötések és egészvászon-kötések, változó állapotban.
18288.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Szilágyi János-Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése az őskortól a modern időkig. Bp.,1986,BM Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18289.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, foltos gerinccel.
18290.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Marton Éva: 1100 év. Képes magyar történelem. Bp., 2013. Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
18291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft