https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/cca-1880-1890-Munchener-Bilderbogen-35-db-lapja-tortenelmi-viseletekkel-divatokkal-Szines-fa~II2862949
2862949
11150
438
Engravings
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
cca 1880-1890 Münchener Bilderbogen 35 db lapja, történelmi viseletekkel, divatokkal. SzÃnes fametszet, papÃr, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle helyenként kissé sérült. 42x34 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras