Rembrandt festménye után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Rembrandt-festmenye-utan-William-Wilhelm-Unger-1837-1932-metszese-Penzvalto-1880-koru~II2861620
2861620
11154
438
Engravings
Leírás: Rembrandt festménye után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: Pénzváltó, 1880 körül. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 16x23 cm
: ekb