Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nyergesi-Janos-1895-1982-Csendelet-rozsakkal-1965-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fak~II2772717
2772717
10348
438
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Nyergesi János (1895-1982): Csendélet rózsákkal, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x30,5 cm
: pk