5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Monori Kovács Jenő (1884-?), 3 db mű: Könyvborító tervek, 1917 körül. Ceruza, tus, akvarell, papír, egyik jelzett, 17,5x13 és 22x13,5 cm közötti méretekben