Balla Béla (1882 - 1965): Nagybánya környéki táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben. Keret hátoldalán töredékes raglapokkal. 72x93,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!