Olvashatatlan jelzéssel (T Kovács?): Női akt. Akvarell, papír. Dekorat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-T-Kovacs-Noi-akt-Akvarell-papir-Dekorativ-uvegezett-fakeretben~II2834554
2834554
10860
438
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel (T Kovács?): Női akt. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23x16,5 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: