10596.
438. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
Olvashatatlan (Szmrecsányi?) jelzéssel, 1900-1910 körül: 3 db enteriőrterv bútorokkal, szőnyegekkel, festményekkel, csillárokkal. Akvarell, papír, sérült, részben javított, feltekerve, 33x50,5 cm.