Jelzés nélkül: Párizsi forgatag. Olaj, vászon, 34x43 cm, dekoratív fak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Parizsi-forgatag-Olaj-vaszon-34x43-cm-dekorativ-fakeretben~II2857234
2857234
10985
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Párizsi forgatag. Olaj, vászon, 34x43 cm, dekoratív fakeretben.
: pk