Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Victoria-Austria-Karlsbad-porcelan-kionto-2-db-a-Feher-Haz-es-Capitolium-kepmasaval-di~II2726457
2726457
11683
437
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm
: nagy_andras