Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdís... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Tirschenreuth-porcelan-vaza-feher-mazasbiszkvit-plasztikus-viragdiszitessel-Jelzett-min~II2849464
2849464
11514
437
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
: karap_norbert