Terebess keleti stílusú porcelán váza, jelzett, mázrepedésekkel, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Terebess-keleti-stilusu-porcelan-vaza-jelzett-mazrepedesekkel-kopasokkal-m-41-cm~II2847590
2847590
11535
437
4800
Leírás: Terebess keleti stílusú porcelán váza, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal, m: 41 cm
: karap_norbert