Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-gyumolcsmintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-13C3979-~II2852204
2852204
11285
437
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
: nagy_andras