Dresden áttört, dísz tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Dresden-attort-disz-tanyer-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-d-24-5-cm~II2852227
2852227
11525
437
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Dresden áttört, dísz tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 24,5 cm
: nagy_andras