3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm