https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Kerámiák

Tételek száma: 260

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm  Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.
11000.

Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Gádor István (1891-1984) tálka. Népi motívummal. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 10x10 cm
11001.

Gádor István (1891-1984) tálka. Népi motívummal. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 10x10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
4
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
11002.

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Wiener Kunstkeramische Werkstätte, Carl Schweninger (1854-1912) által készített szobor (Szerelmespár). Mázas kerámia, jelzett, alján kisebb sérülés/hiány, m: 17,5 cm
11003.

Wiener Kunstkeramische Werkstätte, Carl Schweninger (1854-1912) által készített szobor (Szerelmespár). Mázas kerámia, jelzett, alján kisebb sérülés/hiány, m: 17,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11004.

BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Art Deco kerámia tál, narancssárga barna kézzel festett design olíva tál, Manufaktúra AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50-es évek, hibátlan, d: 19,5 cm /  Art Deco ceramic bowl, orange brown hand-painted design olive bowl, Manufactory AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50s
11005.

Art Deco kerámia tál, narancssárga barna kézzel festett design olíva tál, Manufaktúra AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50-es évek, hibátlan, d: 19,5 cm / Art Deco ceramic bowl, orange brown hand-painted design olive bowl, Manufactory AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50s

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Kerezsi Gyöngyi retró kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm
11006.

Kerezsi Gyöngyi retró kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 33,5 cm
11007.

Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 33,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11008.

Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11009.

Kerezsi Gyöngyi: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Olvashatatlan (F. Z...) jelzéssel: Kőszeg, Szent Imre templom. Mázas kerámia falikép, hátoldalán jelzett, 26,5x17,5 cm
11010.

Olvashatatlan (F. Z...) jelzéssel: Kőszeg, Szent Imre templom. Mázas kerámia falikép, hátoldalán jelzett, 26,5x17,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
11011.

Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz