Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620406
31818
437
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina 2708291
31819
437
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph. 2756725
31820
437
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1 2822578
31821
437
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1- 2816655
31822
437
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina 2842501
31823
437
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina 2774315
31824
437
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2- 2774306
31825
437
Numizmatika
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2 2848782
31826
437
15000
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421. 2645345
31827
437
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1- 2813014
31828
437
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1922.II.26." gravírozással (40mm) T:2 patina, karc 2798928
31829
437
2200
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft