Replikák és hamisítványok Tételek száma: 5
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2843534
34138
437
Replicas and counterfeits
Numizmatika
1848. 100Ft "Kossuth bankó" jelzetlen replika! T:VG szakadás, folt 2851724
34139
437
Replicas and counterfeits
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok ~1780. 8xklf bankjegy jelzett, modern facsimile kiadása T:UNC USA ~1780. Modern facsimile reprint of 8xdiff banknotes C:UNC 2851723
34140
437
Replicas and counterfeits
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok ~1780. 7xklf bankjegy jelzett, modern facsimile kiadása T:UNC USA ~1780. Modern facsimile reprint of 7xdiff banknotes C:UNC 2839928
34141
437
Replicas and counterfeits
Numizmatika
Kínai Császárság ~19. század 1C sárgaréz modern replikája T:XF Chinese Empire ~19th Century 1 Cash Brass modern replica C:XF 2800798
34142
437
Replicas and counterfeits
Numizmatika
Németország DN "Római Spintria" kétoldalas jelzett Ag replika tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:1 Germany ND "Roman Spintriae" two-sided hallmarked Ag replica with certificate (20g/0.999/40mm) C:UNC Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft