Plakát Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2515798
16575
437
Posters
Férjedet, fiad hazahozza a Kommunista Párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban. 2821094
16576
437
3800
Posters
cca 1970 2 db MSZMP szocreál propaganda plakát, feltekerve, jó állapotban, 67x32 cm 2781596
16577
437
Posters
4 db reprint politikai propaganda plakát 40x30 cm Hadi krónika 2593732
16578
437
Posters
1967 Apáti Abkarovics Béla emlékkiállítás, Szentendre, Ferenczy Károly Múzeum, plakát, papír, sérült, hajtásnyommal, 59x41 cm 2786692
16579
437
Posters
1982 Pap Gábor: Vonzások és választások. "Csak tiszta forrásból" c. előadásának plakát méretű képanyaga, a hátoldalakon feliratozva, 62x92 cm 2782435
16580
437
Posters
Fehér éjszakák c. film MOKÉP filmplakát hajtva, szakadással 40x80 cm 2817741
16581
437
Posters
2 db ÁKV plakát: Ünnepi könyvhét 1962. május 27 - június 3. Plakát és Címke-ny. Hajtott, szakadással, 19x83 cm+ Köpeczi Bócz István (1919-1978): Ajándékozzon könyvet! Kossuth-ny. Hajtott, kisebb lapszéli sérülésekkel, 57x39 cm 2817183
16582
437
Posters
"Szakszervezetek a békéért" plakát, hajtott, szakadással, 66×96 cm 2765751
16583
437
28000
Posters
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel. 2646197
16584
437
Posters
2003. - Vörös Sándor, Superstock, Alpok-Adria és Magyar bajnokság. Plakát, jó állapotban, 50x70 cm 2646198
16585
437
Posters
2003. - Vörös Sándor, Superstock, Alpok-Adria és Magyar bajnokság. Plakát, jó állapotban, 50x70 cm 2646189
16586
437
Posters
2003. - Vörös Sándor, Superstock, Alpok-Adria és Magyar bajnokság. Plakát, jó állapotban, 50x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft