Nyomtatványok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754615
16035
437
Printed Materials
1867 Pesti Napló, 18. évfolyamának 1867. jun. 8. száma, koronázás napi szám, ünnepi piros-fehér-zöld keretes címlappal, a címlapon adóbélyegzéssel, menetrenddel, reklámokkal, Bp., Emich-ny., szakadozott, hajtott, 4 p. 2844028
16036
437
Printed Materials
1868 Pest a gyógyszerész testület elnökének folyamodványa a városi képviselőkhöz egy gyógyszerész ajánlása tárgyában 2851842
16037
437
Printed Materials
cca 1870-1880 Franz Joseph I., Kaiser von Oesterreich / I. Ferenc József portréja, színes litho nyomat kartonon, 15,5x11 cm 2851846
16038
437
Printed Materials
cca 1870-1880 Elisabeth, Kaiserin von Oesterreich / Erzsébet (Sisi) portréja, színes litho nyomat kartonon, apró lyukkal, 15,5x11 cm 2840059
16039
437
Printed Materials
1874 Kolozsvár, kiadvány a "Dávid Ferenc Alapítvány" ügyében, indítványozó: Ferencz József kolozsvári unitárius pap, utolsó oldal vágott, 12p 2843962
16040
437
Printed Materials
1879 E. Klemens, Teschen kályha, tűzhely stb. árjegyzék, 6p 2842209
16041
437
Printed Materials
cca 1880 Kinyitható litho szentkép 2839459
16042
437
Printed Materials
cca 1880 Arab nyelvű 5 db színes lapot (arany, vörös, fekete, zöld, sárga és lapok színeit a Koránból vett idézetekkel magyarázó füzet. Egy lap kijár 15x8,5 cm / Booklet with 5 colors and their explanation with quotes from the Curan. 2817593
16043
437
Printed Materials
cca 1880-1900 Festményeket ábrázoló fénynyomatok, 19 db, lapméret: 10,5x7,5 cm 2842222
16044
437
Printed Materials
cca 1880-1940 Vegyes szentkép tétel, 25 db, közte több litho 2843684
16045
437
Printed Materials
cca 1880-1970 15 db vegyes gyászjelentés 2811885
16046
437
Printed Materials
cca 1883-1884 Münchener Bilderbogen 37. München,én., Braun & Schneider, 817-824,827,864-889 t. A táblákon gazdag képanyaggal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, az eredeti, részben hiányos borítót a kötéstáblákra kasírozták, javított, restaurált lapokkal, és közte restaurált, pótolt lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft