Nyomtatványok

Tételek száma: 477

cca 1900 20 db női divatkép a Le Moniteur de la Mode c. folyóiratból, nyomat, papír, néhány kevés lap széle kissé sérült, 39x28 cm körüli méretben
16072.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 Nagy regiszteres füzet néhány bejegyzéssel. Egészvászon kötésben
16073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16074.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1900 3 db használatlan puttós levélpapír
16075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Afrika, Amerika, Ausztrália, Ázsia állatai, 4 db litográf oldal, 17×24 cm
16076.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16077.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 Állatok és növények, össz. 10 db színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, 24x15 cm
16078.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Szekula Béla, Luzern német és francia nyelvű bélyeggyűjtő album papírlapokkal, bélyegek és bejegyzések nélkül, tűzött papírkötés, 11x15 cm
16079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Wachau (Ausztria), német nyelvű, képes ismertető füzet, fekete-fehér fotókkal illusztrált, papírkötésben, szép állapotban (Dr. Tarnovszky névbejegyzéssel), 16,5x11,5 cm
16080.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 Magyar korona és koronázási jelvények, magyar koronázási palást, össz. 2 db színes illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, 24x15 cm
16081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Selecta ex Coemeterio S. Callisti in Via Appia. A római katakombákat bemutató album, fekete-fehér képekkel, francia nyelvű bevezetővel. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, a belső kötéstáblán és a címlap hátoldalán szárított, préselt növényekkel, 16x11 cm
16082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Ricordo di Bologna 12 képet tartalmazó füzet 25x17 cm
16083.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft