Design - divat

Tételek száma: 103

Cigaretta tárca. Art-deco, látványos ritka fazettás szélű üveg cigaretta tárca réz-kopott aranyozású zsanérral-szerelékkel,leszorítóval. egyik üveglapon javítás nyom. 9x8cm
12668.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csíptetős lámpa, 2 db. Vintage fém csíptetős olvasólámpák, egyik kék fix búrájú, másik piros korpuszon kék gomba árnyékolóval, jó kábelezéssel-kapcsolóval, égőkkel, működnek. Kopásokkal. 14cm
12669.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Industrial lámpa. Egyedi steampunk / industriál látványos lámpa, lokátor formájú állítható árnyékolóval,spéci égővel, voltmérővel,2db 230V-os csatlakozóval, egyikben kihúzható USB 5V-os töltővel,új biztonságos kábelezéssel 50cm x 12cm
12670.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Retró asztali lámpa, működik, kopásokkal, m: 17 cm
12671.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Design asztali lámpa, plexi, működik, m: 43 cm
12672.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
VDO német quartz ébresztőóra, működik, m: 6 cm
12673.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Swissair hamutartó repülőgép BÜHLER 7833, nikkelezett fém, jelzett, m: 18 cm
12674.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Gustav Klimt Collection porcelán reggeliző készlet, két személyes, egyedi formatervezésű bögrékkel és tálkákkal, matricás mintával. Hibátlan állapotban, szív alakú díszdobozban.
12675.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
12676.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Oldtimer réz benzines asztali öngyújtó, kis kopásokkal, m: 24 cm
12677.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jaguár embléma formájú fém öngyújtó, alabástrom cigarettás doboz tetején. Nem gyújt, feltehetőleg töltésre szorul. 14x13x7 cm
12679.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vintage Nilsjohan Svédország, 1980 körül, ovális, hőálló sütő edény, réz tartóban, jelzett, hibátlan, 36,5x21 cm /  Beautiful vintage Nilsjohan Sweden oven dish oval with matching holder. This set is the showpiece on every table. The copper accents in combination with the glass give this set a timeless look. The set is suitable for serving both cold and hot dishes.
12680.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft