Aláírás

Tételek száma: 188

cca 1950 Miskolci lokomotív labdarúgói által aláírt képeslap (Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC?))
14284.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ribli Zoltán (1951-) sakkozó és sakkszakíró aláírása borítékon
14285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1948 Kassa, Kővári Rezső maratonfutó képeslapja aláírásokkal
14286.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14287.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1978 Láng Etelka zongoraművész aláírása meghívón
14288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1950 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) nagybányai, majd szentendrei festőművész autográf aláírása szentendrei és budapesti ingatlanok adásvételi szerződésén, sérült
14289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szilassy László (1908-1972) színész aláírt fotólapja
14290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1983 Szász Endre (1926-2003) autográf aláírása Tavaszi Fesztivál FDC-n
14291.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pavel Popovics (1930-2009) és Adrijan Nyikolajev (1929-2004) szovjet űrhajósok aláírásai emlékborítékon / Signatures of Pavel Popovich (1930-2009) and Adriyan Nikolayev (1929-2004) Soviet astronauts on envelope
14292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1977-78-as idényben bronzérmet szerzett MTK labdarúgók és az edző Mezey György autográf aláírásai Hajrá MTK minikönyvben: Egervári Sándor, Borsó János, Brünyi Béla, Koritár Lajos, Krómer Árpád, Palicskó Tibor, Burg László, stb., össz. 20 db aláírás. A minikönyv számozott (371/550.), könyvárusi forgalomba nem került, kizárólag a club tagjai és az MTK-VM vezetői részére.
14293.

1977-78-as idényben bronzérmet szerzett MTK labdarúgók és az edző Mezey György autográf aláírásai "Hajrá MTK" minikönyvben: Egervári Sándor, Borsó János, Brünyi Béla, Koritár Lajos, Krómer Árpád, Palicskó Tibor, Burg László, stb., össz. 20 db aláírás. A minikönyv számozott (371/550.), könyvárusi forgalomba nem került, kizárólag a club tagjai és az MTK-VM vezetői részére.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szergej Krikaljov (1958- ), Anatoly Artsebarsky (1956-) szovjet, majd orosz és Helen Sharman (1959- ) angol űrhajósok aláírásai emlékborítékon. Az űrhajósok küldetése alatt szűnt meg a Szovjetúnió  / Signatures of , Sergei Krikalev (1958- ), Anatoly Artsebarsky (1956-) Soviet then Russian and Helen Sharman (1959- ) British astronauts on envelope. The Sovietunion collapsed during their mission
14294.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Alekszej Gubarev (1931-2015), Jurij Romanyenko (1944- ), Georgij Grecsko (1931- ) orosz és Vladimír Remek (1948- ) cseh űrhajósok aláírásai emlékborítékon / Signatures of Aleksey Gubarev (1931-2015), Yuriy Romanenko (1944- ), Georgiy Grechko (1931- ) Russian and Vladimír Remek (1948- ) Czech astronauts on envelope
14295.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft