A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban.
Mudrák Attila: Komárom. Komárno. Town on both banks of the Danube. Veszprém - Bp., 2000., Hungarian Pictures. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval.