https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000014/Deak-Imre-1848-A-szabadsagharc-tortenete-levelekben-ahogyan-a-kortarsak-lattak-Osszegyu~II2818834
2818834
16979
437
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Deák Imre: 1848. A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjt. és elÅ‘szóval ellátta: - - . Bp., [1943], Sirály, 432 p. Kiadói félvászon-kötés, a borÃtón kis sérülés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg